Kalendarz Imprez

X

Rejestracja

Aby założyć konto, wypełnij poniższy formularz.

Dane osobowe:

 *
Imię
 *
Nazwisko
 *
Narodowość
 *
Data urodzenia
 *
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
 *
PESEL
 
Dokument tożsamości
 *
Seria i numer dokumentu

Pełnomocnik:

 
Imię pełnomocnika
 
Nazwisko pełnomocnika
 
PESEL / nr dokumentu pełnomocnika

Adres zamieszkania:

 *
Państwo
 
Ulica
 
Nr domu/mieszkania
 
Kod pocztowy
 
Miasto
 
Telefon
 
Telefon komórkowy

Dane do logowania:

 *
Adres e-mail
 *
Hasło
 *
Powtórzenie hasła
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. *
Kliknij, by przejść do regulaminu.
Zgadzam się na gromadzenie i przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez organizatora imprezy zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 20.03.2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych przez organizatora imprezy. Administratorem danych jest organizator imprezy.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez podmiot w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
Wyrażam zgodę na uczestnictwo w programie Cashback Wisły Kraków i akceptuje Ogólne Warunki Umów dla członków Programu Cashback Wisły Kraków.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przystąpienia do Programu Cashback Wisły Kraków. Administratorem danych jest Lyoness Europe AG z siedzibą w Buchs, Bahnhofstrasse 22, Szwajcaria, którego przedstawicielem na terenie Polski jest Lyoness Poland Sp. z o.o. ul. Kościuszki 169, 40-524 Katowice. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych z Programu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail oraz numer telefonu GSM od Lyoness Poland Sp. z o. o. (adres siedziby jw.) oraz Lyoness Europe AG, Bahnhofstrasse 22, Buchs, Szwajcaria.
 
Proszę czekać - trwa ładowanie treści