Kalendarz Imprez

POMOC I FAQ

POMOC I FAQ

Poniżej przedstawiamy zestawienie najczęściej pojawiających się pytań dotyczących sprzedaży karnetów i biletów oraz odpowiedzi na te pytania.
 
 
Co to jest profil kibica?
Jest to wirtualna Karta Kibica niezbędna do zakupu karnetu w kasach i sklepie www oraz biletu w sklepie www. Profil można założyć w Strefie Kibica i składa się on z następujących danych: imię, nazwisko, numer PESEL.
 
Jakie jest moje hasło? Posiadam już profil w systemie, który został założony w punkcie kasowym.
Hasło jest nadawane automatycznie. Standardowo to NAZWISKO użytkownika pisane dużymi literami (każda litera duża) z zachowaniem polskich znaków.
 
Przy rejestracji  przypadkowo podałem zły adres email i nie mogę się zarejestrować, bo nie można zarejestrować ponownie się na ten sam pesel. Co mam w takim przypadku zrobić?
Należy udać się do Strefy Kibica i poprosić o zmianę danych w profilu na właściwe.
 
Gdzie mogę wykonać zdjęcie do profilu?
Zdjęcie od 25.11.2015 nie jest już wymagane do wyrobienia karty kibica.
 
Kupiłem karnet i chciałbym otrzymać fakturę. Gdzie się zgłosić?
Jeżeli karnet został zakupiony w punkcie sprzedaży, to należy zgłosić się z potwierdzeniem zakupu do siedziby Klubu.
 
Czy mogę kupić karnet przez Internet dla kilku osób?
Tak, jednakże ze względu na fakt, iż na jeden profil internetowy przypada jeden karnet, niezbędnym jest posiadanie danych (login, hasło) wszystkich osób, dla których mają być zakupione karnety i kolejno zalogować się na ich konta. Oczywiście wszystkie te osoby muszą mieć założony wcześniej profil kibica.
 
Miałem karnet w poprzedniej rundzie – czy znów muszę wykonać zdjęcie do bazy danych kibiców?
Nie ma takiej potrzeby. Osoby, które założyły pełny profil (ze zdjęciem) nie muszą już więcej wykonywać zdjęcia przy zakupie karnetu czy biletu.
 
Czy będę miał możliwość zmiany miejsca po zakupie karnetu?
Nie będzie możliwości stałej zmiany miejsca po zakupie karnetu.
 
Czy jest możliwość rezerwacji miejsc (jak w kinie)?
Nie ma takiej możliwości.
 
Czy karnet zakupiony przez Internet można opłacić w Strefie Kibica?
Nie. Karnet zakupiony przez Internet należy opłacić przechodząc do zakładki „płatność”. Pominięcie tego punktu powoduje, że miejsce zostanie zwolnione.
 
Co muszę zrobić, gdy wybrałem już miejsce wszystko zaakceptowałem i gdy doszedłem do strony gdzie trzeba dokonać zapłaty nie wiedziałem co zrobić, gdyż nie posiadam konta w banku i nie mam jak zrobić przelewu. Czy jest jakaś inna opcja, aby dokonać zapłaty?
W przypadku zakupu poprzez stronę biletową stronę internetową płacić możemy tylko poprzez operatora płatności po przejściu na jego stronę.
 
 
KARTA KIBICA
 
Co jest potrzebne do wyrobienia Karty Kibica przez osobę pełnoletnią?
Aby wyrobić nową Kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza oraz widoczne jego zdjęcie (np. dowód osobisty). Należy również uzupełnić wniosek, który dostępny będzie na miejscu w Strefie Kibica. Wniosek można także pobrać tutaj. 
 
Co jest potrzebne do wyrobienia Karty Kibica przez osoby między 13. a 18. rokiem życia?
Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL). Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku numer 1a wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część numer 2, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. 
 
Co jest potrzebne do wyrobienia Karty Kibica w przypadku dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia (decyduje data urodzenia), a mają więcej niż 6 lat?
Wniosek o wydanie Karty musi wypełnić oraz podpisać rodzic lub opiekun prawny i to on również musi go złożyć. Dziecko, dla którego wyrabiana jest Karta, musi być obecne z opiekunem, gdyż konieczne jest zrobienie zdjęcia. Przy wyrabianiu Karty należy okazać dokument tożsamości dziecka, a także dokument potwierdzający jego numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL). 
 
Dzieci do 6. roku życia muszą mieć Kartę Kibica?
Dzieci do 6. roku nie muszą posiadać Karty Kibica. Na stadion wchodzą z opiekunem, który musi posiadać Kartę Kibica. 
 
Czy Kartę Kibica trzeba wyrobić osobiście?
Tak. W celu wyrobienia Karty Kibica należy zgłosić się osobiście do Strefy Kibica z dokumentem zawierającym numer PESEL. Na miejscu trzeba wypełnić wniosek, a następnie pracownik klubu wykona zdjęcie. 
 
Jak długo trwa proces wyrabiana Karty Kibica?
Wszystkie formalności związane z wyrobieniem Karty Kibica zajmują średnio około 5 minut. Kartę otrzymuje się na miejscu. 
 
Czy mogę użyczyć swoją Kartę innej osobie?
Nie. Kartą przy wejściu na mecz (imprezę masową) może posługiwać się tylko ta osoba, której dane umieszczone są na dokumencie. 
 
Czy mogę na swoją Kartę Kibica zakupić bilet/karnet dla innej osoby?
Nie jest to możliwe. Jedynie właściciel Karty może się nią posługiwać. 
 
Co zrobić w przypadku zagubienia lub kradzieży Karty Kibica?
Należy niezwłocznie złożyć wniosek o wyrobienie duplikatu Karty lub wniosek o zablokowanie Karty Kibica. Wyrobienie duplikatu powoduje dezaktywację poprzedniej Karty oraz „przeniesienie” niewykorzystanych jeszcze biletów i karnetów na nową Kartę. Wniosek można również pobrać tutaj. 
 
Ile kosztuje wyrobienie Karty Kibica?
Wyrobienie Karty Kibica kosztuje 20 zł. Płatność tylko gotówką. 
 
Ile kosztuje duplikat Karty Kibica?
Duplikat kosztuje również 20 zł.
 
Czy, aby wejść na stadion Wisły Kraków muszę mieć Kartę Kibica?
Nie, karta kibica jest jedynie niezbędna do zakupu karnetu oraz zakupu biletu w sklepie www. 
 
Jakie informację są na karcie Kibica?
Na karcie Kibica podane jest: imię i nazwisko, numer PESEL, numer identyfikacyjny oraz umieszczone jest zdjęcie posiadacza Karty. 
 
Czy mogę sprawdzić ważność Karty Kibica?
Data ważności podana jest na Karcie Kibica. Można ją sprawdzić również na portalu biletowym po zalogowaniu w zakładce „Karta Kibica”. 
 
Gdzie można znaleźć wniosek o Kartę Kibica?
Wniosek można pobrać na I piętrze w Strefie Kibica lub ściągnąć w formacie PDF. 
 
Proszę czekać - trwa ładowanie treści