Kalendarz Imprez

Informacje

KARTA KIBICA

GDZIE WYROBIĆ KARTĘ KIBICA?

Wydawanie Kart Kibica odbywa się w Strefie Kibica, która znajduje się na stadionie pod sektorem D.

Jest ona czynna w następujących godzinach:

- poniedziałek - piątek w godz. 11:00 - 19:00

- sobota w godz. 11:00 - 16:00

Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie. Aby uniknąć kolejek, prosimy też o wyrabianie Kart Kibica w inne dni niż te, w których rozgrywane są spotkania ligowe i pucharowe na stadionie przy Reymonta 22.


Karty Kibica na nowych zasadach

Od 10 stycznia 2017 roku zmianie uległy zasady wyrabiania Kart Kibica. Dotychczasowa karta, istniejąca od 2011 nie będzie już wydawana. Wszystkie Karty Kibica wydane do 10.01.2017 będą mogły być używane do końca daty ważności.
Kartę Kibica można wyrobić tylko osobiście, a cały proces jej wydawania trwa zaledwie kilka minut. Koszt wyrobienia karty to 20 zł, z których 5 zł wraca od razu na konto cashback. Dzięki przystąpieniu do programu cashback karta jest tańsza.

Osoby, które wypełniły wniosek i zadeklarowały chęć przystąpienia do programu, otrzymają SMS-em dane do logowania na stronie cashback.wisla.krakow.pl z tymczasowym hasłem oraz nazwą użytkownika, a także e-mail powitalny. SMS powinien dotrzeć po upływie 24 godzin następnego dnia roboczego po rejestracji w strefie kibica.

Każdy użytkownik programu Cashback Wisła Kraków może otrzymać do 5% zwrotu za wszystkie zakupy u około 60 000 Partnerów Handlowych na całym świecie, a także będzie mógł zbierać i realizować Shopping Points. Dodatkowo 1% z każdego zakupu przeznaczane jest na budżet transferowy.

Aby wypłacać zebrane pieniądze należy koniecznie po zarejestrowaniu karty podać podczas zakładania profilu na stronie cashback.wisla.krakow.pl numer konta bankowego, na które będą przelewane pieniądze.

Od 25 listopada 2015 roku obowiązują nowe zasady zakupu biletów na mecze Wisły Kraków rozgrywane w Krakowie:

1.       Osoby posiadające ważne Karty Kibica mogą nabywać bilety na dotychczasowych zasadach, tj. w kasach w Strefie Kibica oraz w Internecie na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Ważna informacja - do wejścia na mecz niezbędne jest posiadanie Karty Kibica w momencie wchodzenia na stadion oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na Karcie Kibica.

2.       Osoby nieposiadające Karty Kibica (tj. osoby, które nigdy nie posiadały Karty Kibica bądź ich Karta Kibica jest nieważna na dzień 25 listopada 2015 r.) mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach w Strefie Kibica. Do zakupu konieczne jest podanie: imienia, nazwiska, nr PESEL. Ważna informacja - przy wejściu na stadion niezbędne będzie okazanie biletu oraz dokumentu tożsamości potwierdzającego dane widniejące na bilecie.


CZY KARTA KIBICA JEST OBOWIĄZKOWA?

Nie -  Od 25.11.2015 karty kibica nie są obowiązkowe. Do zakupu biletu wystarczy już podanie danych osobowych (imię, nazwisko, nr PESEL). Karta kibica niezbędna do zakupu biletu przez internet. Dodatkowo każdy użytkownik który zarejestruje się w programie Cashback Wisła Kraków może otrzymać do 5% zwrotu za wszystkie zakupy u około 60 000 Partnerów Handlowych na całym świecie, a także będzie mógł zbierać i realizować Shopping Points. Dodatkowo 1% z każdego zakupu przeznaczane jest na budżet transferowy.

JAK WYROBIĆ NOWĄ KARTĘ KIBICA?

Aby wyrobić nową Kartę, trzeba przyjść do Strefy Kibica wraz z dokumentem tożsamości, na którym podany jest numer PESEL posiadacza.

Należy również uzupełnić wniosek, który dostępny będzie na miejscu w Strefie Kibica. Wniosek można także pobrać poniżej.

Pobierz wniosek (format .pdf)


Z wypełnionym wnioskiem i dokumentem tożsamości należy udać się do jednego z dwunastu stanowisk.
Opłata za wyrobienie nowej Karty Kibica wynosi 20 zł. Płatność tylko gotówką.

KARTY DLA DZIECI I OBCOKRAJOWCÓW

Obcokrajowcy muszą zamiast numeru PESEL podać numer i rodzaj dokumentu tożsamości.

W przypadku dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia (decyduje data urodzenia) wniosek o wydanie Karty musi wypełnić oraz podpisać rodzic lub opiekun prawny i to on również musi go złożyć. Dziecko, dla którego wyrabiana jest Karta, musi być obecne z opiekunem. Przy wyrabianiu Karty należy okazać dokument tożsamości dziecka, a także dokument potwierdzający jego numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).


Osoby pomiędzy 13. a 18. rokiem życia część wniosku wypełniają samodzielnie, a dodatkowo na ich wniosku musi być także wypełniona część, którą uzupełnia i podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Osoby między 13. a 18. rokiem życia Karty mogą wyrabiać same, bez obecności opiekuna. Przy jej wyrabianiu muszą one okazać swój dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający numer PESEL (na przykład książeczkę zdrowia lub potwierdzenie nadania numeru PESEL).


Dzieci do lat 6 na stadion przy Reymonta 20 będą miały możliwość wejścia na podstawie biletu opiekuna, stąd też nie ma konieczności wyrabiania dla nich Kart.


JAK SPRAWDZIĆ WAŻNOŚĆ KARTY KIBICA?

Informacja o terminie ważności karty znajduje się w zakładce KARTA KIBICA po zalogowaniu. Jak również data ważności podana jest na Karcie Kibica.

 

WYMIANA KARTY KIBICA PO UPŁYWIE TERMINU WAŻNOŚCI W STREFIE KIBICA

W przypadku, jeżeli upłynął termin ważności Karty Kibica (data ważności podana jest na karcie), zapraszamy wszystkie te osoby do Strefy Kibica w celu wyrobienia duplikatu karty. Każdy kibic musi wypełnić krótki wniosek o wydanie duplikatu karty (imię, nazwisko oraz Numer PESEL). Zachęcamy wszystkich kibiców, których dotyczy ta sytuacja do systematycznego odnawiania Kart Kibica, aby uniknąć kolejek. Cena karty nie ulega zmianie i wynosi 20 zł.

WYMIANA KARTY KIBICA PO UPŁYWIE TERMINU WAŻNOŚCI ON LINE
W przypadku, jeżeli upłynął termin ważności Karty Kibica (data ważności podana jest na karcie) zachęcamy do przedłużenia kart poprzez portal: bilety.wisla.krakow.pl. Poniżej instrukcja zamówienia karty:
1. Logujemy się w serwisie www.bilety.wisla.krakow.pl, podając swój e-mail lub numer PESEL oraz hasło;
2. Wybieramy zakładkę „KARTY KLIENTA”, a następnie klikamy w ikonę „Złóż wniosek”;
3. Wypełniamy formularz zgodnie z wymaganymi polami;
4. Na końcu klikamy na przycisk „złóż i zapłać online” , który przeniesie nas na stronę PayU.
5. Kartę Kibica można zamówić wraz z przesyłką lub odebrać ją osobiście w Strefie Kibica.
WAŻNE: Termin doręczenia Karty Kibica przy wyborze opcji wysyłki to pięć dni roboczych + czas przesyłki listu poleconego. Wysyła tylko na terenie Polski. Koszt przedłużenia Karty Kibica przez Internet wynosi 25 zł.
 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści