Kalendarz Imprez

Informacje

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

- Pakiety na rundę finałową

- Karta Kibica

- Cennik biletów sezon 2018/2019


Pakiety biletowe na rundę finałową już dostępne!

Runda zasadnicza dobiegła końca, ale to nie koniec emocji z udziałem Wiślaków w trwających rozgrywkach. Przed nami cztery domowe spotkania, w których podopieczni trenera Macieja Stolarczyka będą dążyli do wywalczenia kompletu punktów. Sprzedaż pakietów wejściówek na rundę finałową, obejmujących cztery spotkania, właśnie wystartowała!
 

Pakiety wejściówek na rundę finałową, w której Biała Gwiazda zmierzy się przy R22 z Wisłą Płock, ze Śląskiem Wrocław, z Koroną Kielce oraz z Miedzią Legnica, są już dostępne w Strefie Kibica, na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz w Kafeterii MyBenefit. Po zakupie pakietu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 

UWAGA! Do zakupu pakietu KONIECZNE JEST POSIADANIE WAŻNEJ KARTY KIBICA. Pakiety obejmujące mecze w rundzie finałowej przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet.

Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
  

Cennik pakietów na rundę finałową:


Pakiety na rundę finałową w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00; w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-16.00
- w dniu meczu z Wisłą Płock (22 kwietnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.


Uwaga! Sprzedaż pakietów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu z Wisłą Płock (22 kwietnia) o godzinie 16.00.
Zapraszamy!

Karty Kibica

Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.


^ Na górę


CENNIK BILETÓW SEZON 2018/2019

Wraz z sezonem 2018/2019 zmienia się podział kategorii cenowych obejmujących poszczególne sektory. Od tej pory będzie można nabyć wejściówki w trzech kategoriach - 1., 2. i 3.


Cennik biletów na mecze Wisły w sezonie 2018/2019 dla kibiców posiadających Kartę Kibica:


Cennik biletów na mecze Wisły w sezonie 2018/2019 dla kibiców nieposiadających Karty Kibica:

^ Na górę

Proszę czekać - trwa ładowanie treści