Kalendarz Imprez

Informacje

CENNIK BILETÓW

- Bilety Lech Poznań

- Karty Kibica

- Cennik biletów sezon 2018/2019^ Na górę


Rusza sprzedaż biletów na mecz z Lechem!

 

 

 

Bilety na grudniowe starcie z Lechem Poznań można nabywać od poniedziałku 10 grudnia od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

 

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

 

Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.

      

Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Lechem Poznań w sezonie 2018/2019:

   

Cennik biletów na mecz z Lechem Poznań w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:

   

Cennik biletów na mecz z Lechem Poznań w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!

 

Bilety na mecz z Lechem Poznań można zakupić: - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00 - w dniu meczu z Lechem Poznań (21 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

 

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (21 grudnia) o godzinie 21.00.

 

Zapraszamy!

^ Na górę


KARTA KIBICA

Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.


^ Na górę


CENNIK BILETÓW SEZON 2018/2019

Wraz z sezonem 2018/2019 zmienia się podział kategorii cenowych obejmujących poszczególne sektory. Od tej pory będzie można nabyć wejściówki w trzech kategoriach - 1., 2. i 3.
^ Na górę

Proszę czekać - trwa ładowanie treści