Kalendarz Imprez

Informacje

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

- Puchar Polski: Kup bilet na mecz z Lechią

- Bilety na mecz z Koroną Kielce

- Karty Kibica

- Cennik biletów sezon 2018/2019


Puchar Polski: Kup bilet na mecz z Lechią!

 

Tegoroczne losowanie nie oszczędziło Białej Gwiazdy, której przyjdzie zmierzyć się w 1/32 finału Pucharu Polski z gdańską Lechią. Spotkanie będzie niezwykle emocjonujące, gdyż o tym, kto przejdzie do następnej rundy przesądzi jeden mecz. Specjalna promocja czeka na kibiców, którzy zdecydują się z perspektywy trybun Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana wspierać Wisłę w pucharowym starciu. Rywalizację tę zaplanowano na wtorek 25 września na godzinę 20.30, a sprzedaż wejściówek właśnie ruszyła!
 


Sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk w ramach Pucharu Polski ruszy w poniedziałek 17 września o godzinie 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.


Promocja specjalna Wisła Kraków przygotowała specjalną promocję z myślą o swoich fanach. Każdy sympatyk Białej Gwiazdy, który zakupi wejściówkę na mecz z Lechią w Pucharze Polski, bilet upoważniający do uczestnictwa w ligowej potyczce z Koroną Kielce nabędzie z 20% zniżką. WAŻNE! Kibice, którzy są posiadaczami karnetów sezonowych oraz jesień 2018 spotkanie Pucharu Polski obejrzą za darmo, zachowując miejsc przypisane w abonamencie.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
Cennik biletów na mecz z Lechią Gdańsk w 1/32 Pucharu Polski dla posiadaczy Karty Kibica:

Cennik biletów na mecz z Lechią Gdańsk w 1/32 Pucharu Polski dla kibiców nie posiadający Kart Kibica:

Cennik biletów na mecz z Lechią Gdańsk w 1/32 Pucharu Polski - Sektor Szkolny:

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!


Wejściówki na spotkanie z Lechią Gdańsk w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00,
- w dniu meczu (25 września) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (25 września) o godzinie 21.


Bilety na mecz z Koroną Kielce już w sprzedaży

 

Mecz goni mecz. 29 września piłkarze Wisły gościć będą zespół Korony Kielce w ramach 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Biała Gwiazda prowadzona przez trenera Macieja Stolarczyka buduje twierdzę przy R22, której skutecznie broni przed rywalami! Już teraz nabywać można bilety na mecz ze Złocisto-Krwistymi przez internet, a stacjonarna sprzedaż wystartuje we wtorek 18 września o godzinie 11.00.
 


Trwa sprzedaż wejściówek na mecz z Koroną Kielce na bilety.wisla.krakow.pl. Od wtorku 18 września od godziny 11.00 będą dostępne także w Strefie Kibica i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.


UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, wydłużyliśmy sprzedaż internetową w dniu meczu do godziny 18.30!


Aby ułatwić sympatykom Białej Gwiazdy nabywanie biletów, wydłużyliśmy sprzedaż internetową w dniu meczu. Oznacza to, że w wejściówki za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl będzie można zaopatrzyć się do godziny 21.00. Dodatkowo, ponownie umożliwimy kibicom wydrukowanie biletu w Punkcie Reklamacji zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.


Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Koroną Kielce w sezonie 2018/2019:

Cennik biletów na mecz z Koroną Kielce w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:

Cennik biletów na mecz z Koroną Kilece w sezonie 2018/2019 - Sektor Szkolny:

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!


Wejściówki na spotkanie z Koroną Kilece w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00,
- w dniu meczu (29 września) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (29 września) o godzinie 21.


^ Na górę^ Na góręKARTA KIBICA

Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ! Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.


^ Na górę


CENNIK BILETÓW SEZON 2018/2019

Wraz z sezonem 2018/2019 zmienia się podział kategorii cenowych obejmujących poszczególne sektory. Od tej pory będzie można nabyć wejściówki w trzech kategoriach - 1., 2. i 3.


Cennik biletów na mecze Wisły w sezonie 2018/2019 dla kibiców posiadających Kartę Kibica:


Cennik biletów na mecze Wisły w sezonie 2018/2019 dla kibiców nieposiadających Karty Kibica:

^ Na górę

Proszę czekać - trwa ładowanie treści