Kalendarz Imprez

Informacje

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW


Wiślacy wrócili silniejsi! Początek sezonu w wykonaniu Białej Gwiazdy jest wyśmienity, a mecze z Pogonią Szczecin i Bruk-Betem Termalicą Nieciecza udowodniły, że zespół od początku znajduje się w bardzo wysokiej formie. Teraz czas na Was! Piłkarze Wisły Kraków liczą na Wasze wsparcie przy R22! Rusza druga tura sprzedaży karnetów!

Ceny karnetów na jesienne spotkania przy R22 rozpoczynają się już od 135 (ulgowe) i 215 (normalne) złotych. To gwarancja obejrzenia na żywo wszystkich meczów z udziałem Wiślaków w rundzie jesiennej na żywo. W tym sezonie w Krakowie zagrają jeszcze: Cracovia, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa, Sandecja Nowy Sącz, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Wisła Płock, Zagłębie Lubin. Na wszystkich karnetowiczów nadal czeka mały upominek od klubu - plakat retro. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły karnet przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer pesel).

 
Nadal można kupić również karnety całosezonowe. Dzięki niemu nie ominie Cię żadne starcie przy R22, a dodatkowo zaoszczędzisz jeszcze więcej! Karnet ulgowy można kupić już za 200 złotych. Natomiast normalny to jedyne 320 złotych. Warto nadmienić, że podane ceny zawierają spotkania w rundzie finałowej! 
 
Sprzedaż karnetów rozpocznie się 26 lipca (w środę) od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl. Niezmiennie karnety ze zniżką (wyłącznie) w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+: dzieci do 12 roku życia w cenie 10 złotych - karnet jesień i 17 złotych - karnet sezon (sektor F), a dla osób od 13. do 24. roku życia w cenie 50 złotych. Opiekunowie są uprawnieni do zakupu karnetu w cenach ulgowych za kwotę 175 (260 złotych karnet na cały sezon) złotych.
Ceny biletów na domowe spotkania Wisły Kraków pozostają bez zmian i zaczynają się już od 15 (ulgowe) oraz 25 (normalne) złotych. Wejściówki na mecze „TOP” - czyli starcia Białej Gwiazdy z Cracovią, Lechem Poznań i Legią Warszawa - można będzie nabyć już od 25 (ulgowy) i 35 (normalny) złotych.
Karnety ulgowe przysługują: 
- kobietom 
- dzieciom i młodzieży uczącej się 
- studentom do 26. roku życia 
- seniorom powyżej 65. roku życia.
 
Dzieci i młodzież ucząca się, a także studenci oraz osoby uprawnione do zniżek zobowiązane są do okazania ważnej legitymacji zarówno przy zakupie karnetu, jak i podczas każdorazowego wejścia na stadion.
 
Najmłodsi wchodzą za darmo
 
Dzieci do 6. roku mają zapewnione darmowe wejście na wszystkie trybuny stadionu (bez gwarancji miejsca siedzącego). Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie dwoje młodych kibiców.
 
Kibice nie będą mogli zakupić karnetów na sektory B11-12, B21-24, C1, E11, E16, E21, E26, F11-12, F24, G2-3, H11 oraz H23.
 
PRZY ZAKUPIE KARNETÓW NIEZBĘDNE JEST POSIADANIE KARTY KIBICA. 
 
Nie masz jeszcze nowej Karty Kibica Wisły Kraków? Zapraszamy TUTAJ!
Dzięki nowej Karcie Kibica z funkcją cashback przy zakupie karnetów otrzymujesz 5% zwrotu! Dodatkowo za każdą taką transakcję 1% sumy wydanych pieniędzy przekazywany jest na fundusz transferowy klubu. A to jeszcze nie wszystko! Każdorazowo otrzymasz także Shopping Points, które będziesz mógł wykorzystać na oferty specjalne na stronie cashback.wisla.krakow.pl.
 
Nie zwlekaj! Nowa Karta Kibica i karnety czekają na Ciebie!
 
Razem powróćmy silniejsi! 
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

  

Proszę czekać - trwa ładowanie treści