Kalendarz Imprez

Informacje

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW


Za nami jesień pełna piłkarskich emocji oraz trzymających w napięciu do ostatniej minuty meczów. Wraz z powrotem Wiślaków do zajęć, które przypadają na 8 stycznia, rusza sprzedaż karnetów obejmujących spotkania rundy wiosennej oraz finałowej bieżących rozgrywek Lotto Ekstraklasy! Biała Gwiazda ma jeszcze wiele do uwodnienia, a europejskie puchary wciąż są w zasięgu ręki! 

Poczynania Wiślaków w najbliższych czterech miesiącach można śledzić na żywo już od 80 zł (karnet ulgowy) oraz 130 zł (karnet normalny). Kupując karnet na mecze Białej Gwiazdy, zyskujesz zniżkę w wysokości nawet 20%, co oznacza, że w przypadku abonamentu normalnego oszczędzasz nawet do 55 zł, a ulgowego do 45 zł


Do Krakowa w rundzie wiosennej zawitają: Korona Kielce, Śląsk Wrocław oraz Lech Poznań. To jednak nie koniec wrażeń przy R22 w trwającym sezonie, bowiem karnet obejmuje także spotkania w ramach rundy finałowej. Rywali Białej Gwiazdy poznamy na początku kwietnia. 
Na wszystkich kibiców, którzy zdecydują się wykupić wspomniany abonament na mecze czekają dwa wyjątkowe upominki: voucher w wysokości 20 zł (kategoria 1. i kategoria 2. oraz dziecko) lub 35 zł (kategoria 3. i kategoria 4.) na zakupy w Wiślackim Świecie oraz plakat retro. Osoby, które zakupiły karnet przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer PESEL.


 
REGULAMIN VOUCHERÓW MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek 8 stycznia o godzinie 11.00 w Strefie Kibica, za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit.  Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F).

CENNIK BILETÓW


Ceny biletów na domowe spotkania Wisły Kraków pozostają bez zmian i zaczynają się już od 15 (ulgowe) oraz 25 złotych (normalne). Wejściówki na mecze „TOP”, czyli starcia Białej Gwiazdy z Cracovią, Lechem Poznań i Legią Warszawa, można będzie nabyć już od 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny). 
 
 
UWAGA! Bilet bez Karty Kibica będzie droższy o 5 zł od cen regularnych. 
 
Wiślaku, karnet na mecze Białej Gwiazdy czeka właśnie na Ciebie!

Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Arką Gdynia w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/18:


Cennik biletów na mecz z Arką Gdynia w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy 2017/18 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:

Proszę czekać - trwa ładowanie treści