Kalendarz Imprez

Informacje

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

Mnóstwo piłkarskich emocji czeka kibiców także w grudniu! Drużyna Białej  Gwiazdy rozegra przy R22 aż trzy spotkania! Podopieczni trenera Kiko Ramíreza rywalizować będą z Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin. Z myślą o swoich fanach, Wisła Kraków przygotowała specjalny pakiet promocyjny obejmujący trzy wspomniane mecze, w ramach którego wejściówki będzie można nabyć już od 30 zł. Sprzedaż właśnie wystartowała!

PAKIETY na grudniowe mecze Wisły z Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin nabywać można od 20 listopada (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
Do zakupu PAKIETU w Strefie Kibica JEST wymagana Karta Kibica. Zasada sprzedaży PAKIETU odbywa się identycznie, jak w przypadku karnetów na mecze Białej Gwiazdy przy R22. Dodatkowo posiadanie Karty Kibica przynosi kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 

Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.

Na wszystkich Kibiców, którzy zakupią GRUDNIOWY PAKIET czeka mały upominek od klubu - plakat retro. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły PAKIET przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer pesel).
Cennik PAKIETU obejmującego mecze z Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin:
PAKIET wejściówek w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w sobotę w godzinach 11.00-16.00
- w dniu meczu z Górnikiem (3 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
 
Uwaga! Sprzedaż PAKIETÓW przez internet zostanie zakończona w dniu z Górnikiem Zabrze  (3 grudnia) o godzinie 12.00.
 
5% zwrotu za zakup wejściówki
 
Każdy posiadacz nowej Karty Kibica z funkcją cashback może skorzystać z 5-procentowego zwrotu wartości biletu na swoje konto cashback. Więcej szczegółów na temat nowej Karty Kibica z funkcją cashback można znaleźć TUTAJ.

 
Ceny biletów na domowe spotkania Wisły Kraków pozostają bez zmian i zaczynają się już od 15 (ulgowe) oraz 25 (normalne) złotych. Wejściówki na mecze „TOP” - czyli starcia Białej Gwiazdy z Cracovią, Lechem Poznań i Legią Warszawa - można będzie nabyć już od 25 (ulgowy) i 35 (normalny) złotych.
5% zwrotu za zakup wejściówki
 
Każdy posiadacz nowej Karty Kibica z funkcją cashback może skorzystać z 5-procentowego zwrotu wartości biletu na swoje konto cashback. Więcej szczegółów na temat nowej Karty Kibica z funkcją cashback można znaleźć TUTAJ.
 
Zniżki
 
Wejściówkę ze zniżką mogą kupić: 
- kobiety
- dzieci i młodzież ucząca się 
- studenci do ukończenia 26. roku życia 
- seniorzy od 65. roku życia.
Dzieci i młodzież ucząca się oraz studenci zobowiązani są do przedstawienia legitymacji upoważniającej do zakupu biletu ze zniżką zarówno w kasie, jak i w momencie wejścia na stadion.
 
Wejściówki w MyBenefit
 
Bilety na mecze Białej Gwiazdy można również zakupić w kafeterii MyBenefit (więcej informacji można znaleźć TUTAJ).
 
Sektor Szkolny
 
Młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych zapraszamy do Sektora Szkolnego (więcej informacji dostępnych jest TUTAJ).
 
Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia
 
Z biletu na Sektor Rodzinny Słoneczna Tłocznia mogą skorzystać opiekunowie z dziećmi do 13. roku życia. Jeden kibic może zabrać ze sobą maksymalnie dwóch młodych sympatyków Białej Gwiazdy. Jeżeli opiekun posiada prawo do zniżki, może zakupić bilet ulgowy. Szczegółowe informacje o Sektorze Rodzinnym Słoneczna Tłocznia znajdują się TUTAJ.
 
KKR
 
Wisła, jako jedyny krakowski klub, dołączyła do programu Krakowskiej Karty Rodzinnej. Rodziny, które posiadają tę kartę, będą mogły kupić bilety w cenach preferencyjnych przewidzianych projektem (więcej informacji można znaleźć TUTAJ).
 
Darmowe wejście dla najmłodszych
 
Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet na spotkanie. Jeden opiekun może przyprowadzić ze sobą maksymalnie dwójkę najmłodszych kibiców, którzy będą siedzieć z nim na jednym miejscu.
 
Pierwsze wejście
 
Kibice, którzy po raz pierwszy zobaczą na żywo spotkanie z udziałem Wiślaków nadal mają szansę nabyć bilet jedynie za 5 zł (w przypadku meczów TOP 15 zł). 
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Proszę czekać - trwa ładowanie treści